Home » , » Karagül Hayranlarını Üzen Haber

Karagül Hayranlarını Üzen Haber

Sponsorlu Bağlantılar
Fox Tv'nin sevilen dizisi Karagül hayranları bu hafta üzüldü. Karagül yeni bölümü yılbaşı haftası olması dolayısı ile yayınlanmadı. Yeni yılın ilk haftasında kanalların reklamverenlerle reklam anlaşmalarını yapamamasından dolayı, sevilen dizi Karagül bu hafta kolaj bölümüyle ekranlara geldi. Fox Tv izleyenler dizi saatinde Karagül'ün eski bölümlerinden oluşan kolaj bölümünü görünce şaşırdılar çünkü daha önce bunun hakkında duyuru yapılmamıştı. Neyse ki Karagül Dizisi sadece 1 hafta ara verdi. Haftaya Karagül yeni bölmüyle tekrar canlı tv ekranlarında olacak.

 Karagül Dizisinin kolaj bölümüyle yayınlanacağını bilmeyen dizi hayranları sosyal medyada Fox Tv'ye haklı eleştirilerde bulundu. Twitter ve Facebook'ta Karagül neden yayınlanmadı tepkilerini dile getiren izleyicilerin bu tepkileri umarız dikkate alınır ve gerekli bilgilendirmeler yapılır. Siz de yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Karagül 28. Bölüm 10 Ocak 2014 Cuma günü Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak. Diziden en son haberleri almak için sitemizi takipte kalmanızı öneririz.
Sponsorlu Bağlantılar