Home » » Boynu Bükükler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Boynu Bükükler Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Konusu

Sponsorlu Bağlantılar
boynu bükükler dizisi

Boynu Bükükler Dizisi, Boynu Bükükler Konusu, Boynu Bükükler Oyuncuları

Boynu Bükükler Dizisi fan web sitesi olaraktan Boynu Bükükler mevzusu hakkında size ayrıntılı malumatlar vereceğiz. İlk olarak dizimizin İstanbul Aydınlık evler lisesinde çekilen 1 Lise dizisi olduğunu ifade etmek arzuluyoruz.
Dizimizin mevzusu ise Annesini ve babasını kaybetmiş ve beş insandan meydana gelen Garip Yetimler grubu ile fazla verimli Amma farklı okuldan buraya sürgünle ulaşmış Ersen ve Galoşlar öbeğinin 1 birleri ile zıtlaşmasından teşekkül eden keyifli 1 dizidir.
Bu 2 kümenin üst kısmına hem de Sert ve disiplinli tavırlarıyla kendisini hissettiren okul Müdürü Fuat ilave edilince işler en ince ayrıntısına kadar çıkmaza girer ve kahkahası bol 1 dizi bizi bekler.

Boynu Bükükler Garip Yetimler Dizisi Hakkında söylenecek sadece ve sadece fazla acayip ve bol kahkahadan geçmeyecek bir dizi olduğudur. her türlü bölümde gülmekten yarılacaksınız. verimli ve Fakir öğrencilerin çekişmesi sizi ekrana bağlayacak. genellikle dizideki fakir öğrenciler daima ömürde 3-0 arkadan geldiklerini düşünürler Amma Karşılıklı olarak kopmamak için katiyen birbirlerini satmazlar. Onlara okulda bir yardımcı olan ise klavuz öğretmendir zira oda onlar gibidir Amma herkesten kendisini saklar.
Öğrenciler bu mesafede okul müdürü Fuat’a Führer Fuat demekteler zira katı disiplin uygulamaktadır. verimli öğrencilerin okulda bulunma sebepleri ise ailelerinin onlardan yorulmuş usanmış olmasıdır.

Boynu Bükükler Oyuncuları ise oldukça kalabalık bir kadrodan oluşuyor. Sedef Avcı, Ahmet Yelan Saraçoğlu, Murat Akkoyunlu, Ünal Yeter, Barış Başar, Ali Tutal, Mine Şenhuy Teber, gibi tanınmış isimlerin yanında Ahmet Olgun Sünear, Çağlar Ertuğrul, Gün Koper, Güven Murat Akpınar, Barış Küçükgüler, Özüm Arkan, Damla Debre, Öznur Serçeler, Barış Aytaç, Cüneyt Çeliksoy, Bengi İdil Uras, Nihan Tarhan, Tatiana Marinescu, Anıl Altan, Kadir İlkter, Bora Akkaş, Bensu Soral, Uğur Bilgin, Sevilay Şimşek, Boynu Bükükler oyuncu kadrosu arasında isimleri olan oyunculardır.

Boynu Bükükler Canlı izlemek için Kanal D ekranları başına geçen izleyicilerimiz dilerlerse web sitemizden Kanal D canlı yayını sayesinde Boynu Bükükler Dizisi canlı izleyerek takip edebilirler. Dizinin bitmesiyle birlikte tekrarınıda siteden izleyebilirsiniz...
Sponsorlu Bağlantılar