Home » » Fox Tv'den Yeni Bir Dizi KİRAZ MEVSİMİ

Fox Tv'den Yeni Bir Dizi KİRAZ MEVSİMİ

Sponsorlu Bağlantılar
Fox Tv yeni bir diziyi daha Türk izleyicisinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Kiraz Mevsimi aşkın mevsimi sloganıyla sunulan yeni dizi özellike genç izleyicilerin yakından takip ettiği bir oyuncu kadrosuna sahip. Kiraz Mevsimi dizisinde uzun aradan sonra Dağhan Külegeç'i izleyeceğiz. Dağhan Külegeç'in yanı sıra genç ve güzel oyuncular Özge Gürel, Nilperi Şahinkaya, Nihal Işıksaçan ile yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu Kiraz Mevsimi kadrosunda yer alıyor.

Kiraz Mevsimi Dizisi 1.Bölüm ile 4 Temmuz 2014 Cuma akşamı izleyici karşısına çıkıyor. Kiraz Mevsimi konusu ve oyuncuları itibariyle başarıyı yakalamasına kesin gözüyle bakılan bir dizi. Kiraz Mevsimi konusunda kısa bir özet geçersek;

Hikayesine kiraz mevsimi aşkın zamanıdır sloganı ile giriş yapan senarist Aslı Zengin  şimdi de genç moda tasarımcısı Öykü’yü (Özge Gürel) sunuyor bize. İstanbul’un tipik orta halli bir mahallesi, baş karakterlerin çıkış noktası olmanın ötesinde direnmekte olduğu değişim ile olayların merkezindedir.Öykü’nün çocukluk aşkı Mete (Dağhan Külegeç) ve onun ortağı Ayaz(Serkan Çayoğlu) arasında yaşadığı aşk ikilemi, yakın arkadaşı Şeyma’nın (Nilperi Şahinkaya) gizli oyunları ile iyice içinden çıkılmaz bir hal alır. Çapkın bekar Ayaz için ise Öykü’nün dünyasına girmesi gönlünü kaptırma riski de taşıyan eğlenceli bir oyun halini almıştır.Öykü hayallerine ulaşmak için çabalarken mahalle ve insanları değişim rüzgarları ile savrulurlar.Kiraz mevsimi değişimin de mevsimidir.

Kiraz Mevsimi 1.Bölüm İzlemek İçin Tıklayın!

Sponsorlu Bağlantılar