Home » , » Karagül Dizisi Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?

Karagül Dizisi Yeni Sezonda Hangi Kanalda Olacak?

Sponsorlu Bağlantılar

Karagül Dizisi Yeni Sezon Hangi Kanalda Yayınlanacak, Karagül Başka Kanala Transfer Oldu Mu?


Reytinglerde bir çok diziyi geride bırakan ve açık ara fark atan Karagül dizisi için sezon finalinden sonra bir çok kanal devreye girmiş durumda. Yayınlandığı günün sürekli birincisi olan Karagül'ün bu başarısı televizyon kanallarının gözünden kaçmadı. Yüksek reyting oranları yakalayan Karagül'ü kendi kanallarına transfer etmek isteyen tv yöneticileri sezon finalinin hemen ardından yapımcılarla görüşmeye başladı.

Karagül Dizisi yapımcısı Şürkü Avşar bir çok televizyon kanalından dudak uçuklatacak teklifler yapıldığını, ancak Fox Tv'de yakaladıkları bu başarılı grafiği devam ettirmek adına tekliflere sıcak bakmadığını açıkladı.  Bölüm başına 1 Milyon 800 Bin TL teklifle başka bir kanala transfer olduğuna dair iddialara cevap veren Avşar, tekliflerin geldiği doğrudur. Fakat bize inanan kanalımızı sırf para için değiştirmeyi etik bulmadığımızdan Fox Tv ile sözleşmemizi yeniledik dedi.

Yeni sezonda Karagül'de neler yaşanacağına dair de bazı ipuçları verildi;
Özcan Deniz yeni sezonda dizide sadece 3 bölümde yer alacak. Deniz daha sonra Star Tv de başlayacak olan dizisine yoğunlaşacak. 3 bölümden sonra Özcan Deniz ölerek diziden ayrılıyor. Ayrıca Yavuz Bingöl'de diziden ayrılacak isimler arasında. Yavuz'un ve Oğuz'un kızları da dizi kadrosuna dahil olacak. Bu yüzden yeni yetenekli genç kızlara ihtiyaç duyuluyor. Kadroya dahil edilecek genç kızlar için çalışmalar yapılıyor ve başvurular değerlendiriliyor.
Sponsorlu Bağlantılar