Home » » Günahkar Dizisi Fox'ta Başlıyor

Günahkar Dizisi Fox'ta Başlıyor

Sponsorlu Bağlantılar
Yapımcılığını MF Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Seçkin Özdemir, Hazal Filiz Küçükköse, Gülcan Arslan ve Korel Cezayirli'nin yer aldığı; senaryosunu Makbule Kosif'in yazdığı ve yönetmenliği Çağatay Tosun'un yaptığı “Günahkar”ın ilk bölüm fragmanı yayınladı. Günahkar son bölümleri ile Fox TV'de ekrana gelecek.


Günahkar izleyicileri başrollerde Seçkin Özdemir, Hazal Filiz Küçükköse, Gülcan Arslan, Zuhal Gencer, Polat Bilgin, Caner Tanrıverdi ve Korel Cezayirli gibi isimler yer alıyor. Ayrıca dizide birçok tecrübeli oyuncuda yer alacak… Bir Aşk Hikayesi dizisinde Korkut karakterini canlandıran Seçkin Özdemir Günahkar'da Ali Yusuf isimli genci canlandıracak.

Günahkar Dizisi Konusu - Hikayesi


Ali Yusuf (Seçkin Özdemir) ve Aslıhan (Hazal Filiz Küçükköse) aynı mahallede büyüyen iki genç. Biri tıp fakültesinin dahi çocuğu, diğeri çalıştığı televizyon kanalında sansasyon yaratacak haberler yapma ve bu yolla 'seçkin' ve tabi ki 'zengin' olma peşinde genç bir kız. Makbule Kosif'in kaleme aldığı ve yönetmen koltuğunda Çağatay Tosun'un oturacağı “Günahkar” yeni sezonda FOX'ta!
“Günahkar” hepimizin içinde var olan karşıtlıklara dokunan karakterleri ve hikayesiyle yeni sezonun fenomeni olmayı vaat etmektedir.

Günahkar Dizisinde Kim Kimdir? - Oyuncu Kadrosu

ALİ YUSUF-SEÇKİN ÖZDEMİR
SALİHA TEZHANLI-GÜLCAN ARSLAN
ASLIHAN KARASU-HAZAL FİLİZ KÜÇÜKKÖSE
KARA SADO-KOREL CEZAYİRLİ
GÖKHAN – POLAT BİLGİN
HALİL-EFE TUNCER
ELA-ESRA İŞGÜZAR
FİKRET TEZHANLI-ALPER KUT
HACER-ZUHAL GENCER
MERYEM-GÜLAY BALTACI
TUNA-CANER TANRIVERDİ
KENAN-HAMDİ ALP
ARDA-İHSAN BERK AYDIN
AYŞE-ZÜMRE YALÇINKAYA
ÖMER-ÖMER OKTAY TÜRE
ELİF-DEMET SEVİM
Sponsorlu Bağlantılar