Home » , , » Saruhan Hünel - Karagül Kenan Kimdir?

Saruhan Hünel - Karagül Kenan Kimdir?

Sponsorlu Bağlantılar
Fox TV'nin sevilen dizisi Karagül'de yepyeni bir oyuncu daha katılıyor. Özcan Deniz'in diziden ayrılmasından sonra dizide erkek oyuncu boşluğu oluşmuştu. Özcan Deniz'in ardından ünlü sanatçı Yavuz Bingöl'ün de ayrılmasıyla başrol de erkek oyuncu sıkıntısı yaşanmaya başlamıştı. Bu boşluğu doldurmak için harekete geçen Karagül yapımcıları uzun bir arayıştan sonra yeni başrol oyuncusunu buldular. Daha önce Bülent İnal'ın ismi de geçmişti ama yapımcılar Saruhan Hünel'de karar kıldı.


Saruhan Hünel Karagül dizisinde Kenan karakterini canlandıracak. Kenan karakterinin 76. bölümden itibaren diziye dahil olması bekleniyor.

Saruhan Hünel, 7 Ocak 1970'de İstanbul'da dünyaya geldi. Uzun süredir oyunculuk yapan yakışıklı oyuncu daha önce bir çok sevilen dizide rol aldı. Saruhan Hünel'in 1998 ve 2002 yılları arasında rol aldığı Aynalı Tahir dizisi hala hafızalardan silinmedi. Hünel canlandırdığı Tilki Ekrem karakteri hala hafızalarda.

Saruhan Hünel'in rol aldığı diziler: Yasak Sokaklar, Aynalı Tahir, Güzel Günler, Yılan Hikayesi, Kaybolan Yıllar ve Araf Zaman.Saruhan Hünel Kimdir? Saruhan Hünel Kaç Yaşında? Saruhan Hünel Nereli? Saruhan Hünel Resimleri, Saruhan Hünel instagram Fotoğrafları, Saruhan Hünel Biyografisi, Saruhan Hünel Dizileri, Saruhan Hünel Karagül, Karagül Kenan Gerçek Adı Ne? Karagül Kenanın İsmi Ne?
Sponsorlu Bağlantılar