Home » » Karagül Dizisi Her Cuma Fox TV’de Canlı izle

Karagül Dizisi Her Cuma Fox TV’de Canlı izle

Sponsorlu Bağlantılar
Karagül 80.Bölüm’e kadar ulaştı, çok izlenen bu dizi her Cuma ekranlara geliyor. Şamverdi Konağında çekilen bu dizi oldukça sevilmektedir. En son bölümde Kendal Ağa trafik kazası geçirmektedir. Durumu ağır olan Kendal ağanın durumunun ne olacağı merakla beklenmektedir. FOX TV’de reyting rekorları kıran dizinin oyuncuları ise şöyledir. (Ebru Şamverdi – Ece Uslu), (Baran Şamverdi – Mert Yazıcıoğlu), (Kendal Şamverdi – Mesut Akusta), (Kadriye Şamverdi - Şerif Sezer), (Narin Mercan - Özlem Conker), (Maya Şamverdi - İlayda Çevik), (Kenan Saruhan - Hünel).

Cuma günleri insanları ekranlara kitleyen Karagül, Fox TV’de halen devam etmektedir. Fox TV 24 Şubat 2007 tarihinde yayına açılmış bir Canlı TV kanalıdır. Fox TV açılış tarihi bu kadar kısa olmasına rağmen günümüzde oldukça izlenen ve takip edilen bir TV kanalı olmayı başarmıştır. Dizileri ve programları izleyicilerinin sevdiği tarzda olduğu için bir adım önde olmayı hak kazanmıştır. Ana Haber yayınları bile oldukça izlenmektedir…

Şimdi ise internet bağlantısı olan her yerde bu diziyi ve Fox TV canlı izleyebilirsiniz. Sitemize eklediğimiz fragmanlar ve dizi hakkında bilgiler aynen devam edecektir. Karagulizle.com yönetimi olarak sitemizi her zaman güncellemekteyiz. Dizi’de yaşanacakları sizlere önceden bildireceğiz. Sosyal Medya aracılığı ile sitemizi takip edebilirsiniz. Karagulizle.com olarak kullanıcılarımıza iyi seyirler diliyoruz!
Sponsorlu Bağlantılar