Home » » Karagül Dizisi Hakkında Süpriz Karar Var!

Karagül Dizisi Hakkında Süpriz Karar Var!

Sponsorlu Bağlantılar
Ekranların en uzun soluklu dizilerinden birisi olmayı başaran Karagül Dizisi 4. yılına da yine Fox Tv ile devam etme kararı aldı. Başladığı günden buyana reytinglerdeki zirve pozisyonundan inmeyen Karagül dizisine diğer kanallardan uçuk teklifler gelmesine rağmen yapımcı dizinin başarılı çizgisini bozmamak için diziye aynı kanalda devam etme kararı aldı. Karagül dizisinin yeni sezon çekimlerine 15 Ağustos itibari ile başlandı. Dizinin çekimler Halfeti'de gerçekleştiriliyor.

Yapımcılığını Avşar Film'in üstlendiği Karagül Dizisi'nde Ece Uslu, Şerif Sezer, Özlem Conker, Mesut Akusta başrol oyuncuları olarak dizinin başarısında büyük paya sahipler. Ayrıca genç oyuncu kadrosu ile de oldukça başarılı bir oyuncu kadrosuna sahip dizi yine reytingleri tekeli altına alacak gibi görünüyor.

Geçen sezon reytinglerinde az da olsa düşüş yaşanan dizide bu sezon yeni oyuncuları kadroya katarak yine yükselişe geçilmesi umuluyor. Bölüm başına 1 Milyon 200 Bin TL maliyetle devam eden dizi için kanal yapımcıdan indirim talebinde bulunmuş ve rakam 900 Bin TL'ye çekilmişti.
Karagül dizisinin yeni sezonunun Eylül aylarında başlayacağı tahmin ediliyor.
Sponsorlu Bağlantılar