Home » » Karagül Yeni Sezon (4.Sezon) Başlama Tarihi Netleşti

Karagül Yeni Sezon (4.Sezon) Başlama Tarihi Netleşti

Sponsorlu Bağlantılar

Karagül 4. Sezonu Ne Zaman Başlayacak? Karagül 18 Eylül'de Neden Yayınlanmadı?

Son dönemlerin en başarılı dizilerinden birisi olan Karagül 4. sezonu ile izleyici ile buluşacak. Karagül 4. sezonu ne zaman başlayacak sorusu nihayet açıklığa kavuştu. Karagül Dizisi 4. sezonu 2 Ekim Cuma akşamı başlıyor. Karagül yeni sezon da 89. bölüm ile ekranlara gelecek. Dizinin oyuncu kadrosunda herhangi bir değişiklik yapılmadı. Yeni sezonda aynı oyuncularla devam eden diziye ileriki tarihlerde yeni oyuncu eklenebilir.

Karagül yeni bölümde Ebru, Baran'ın kendi oğlu olduğunu öğrenecek ve Şanverdi Konağı'nda her şey alt üst olacak. Baran, Ebru'nun annesi olduğunu öğrenince nasıl tepki gösterecek izleyip göreceğiz. Karagül yeni sezonu 18. Eylül'de başlayacak diye duyurulmuştu. Ancak gelecek hafta bayram tatili olacağı için dizinin yeniden ara vermesi saçma olacağından dizinin başlama tarihi 2 Ekim'e ertelendi.

Fox Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşan Karagül'ün başrollerini Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer ve Saruhan Hünel gibi başarılı isimler paylaşıyor. Üç sezondur en çok izlenen dizi Karagül yeni sezonda da izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam edecek.
Sponsorlu Bağlantılar