Home » » Online Oriflame Sipariş Sitesi

Online Oriflame Sipariş Sitesi

Sponsorlu Bağlantılar
Oriflame'a nasıl ürün sipariş edeceğinize bu konuda yer vereceğiz. Oriflame ürünlerinin, Oriflame Sipariş Katalogu üzerinden satışı yapılır. Bu kataloglar, düzenli olarak her ay yayınlanır, ve o ayın adıyla anılır. (Ör: Ocak ayı katalogu, nisan ayı katalogu vb.) Bu kataloglarımıza internet üzerinden "online katalog" ya da satış danışmanlarımızdan aylık kataloglara ulaşabilmeniz mümkün. Kataloglarımızda; tüm cilt bakım ürünleri, makyaj ürünleri, cilt bakım, kişisel bakım, saç bakım, aksesuarlar, sağlıklı yaşam ve erkek bakım ürünleri mevcuttur. Özel günler ve mevsimsel fırsatlar gibi cazip fiyatlara ürün satışlarımız yapılmaktadır.

CİLT BAKIMI ÜRÜNLERİ
Cilt bakımı ürünlerimiz; Temizleme, gözleri güçlendiriciler, nemlendirme, bakım, güneş, güzellik yardımcıları ve erkek olarak kategorilendirilir. Temizleyici ürünler; cildinizi tüm kir ve pislikten arındıracak, cildinize pürüzsüz bir görünüm sağlayacaktır. Nemlendirici ürünler ise cildinizi gerekli yumuşaklığa ulaştıracaktır. Güneşten koruyacak, yanıkları önleyecektir. Erkek için de traş sonrası pürüzsüzlük için vazgeçilmez ürünlerdir.

MAKYAJ
Makyaj ürünlerimiz; yüz makyajı, göz makyajı, dudaklar, tırnaklar ve güzelik yardımcıları olarak kategorilendirilir. Tüm makyaj ürünlerimiz sağlık açısından onaylıdır. Fondöten, allık, pudra, baz ve bronzlaştırıcı gibi ürünlerimizle güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. Göz ve kaş ürünlerimizle de kusursuzluğu sağlayabilirsiniz. Dudaklarınızın eşsiz görünümünü de birbirinden farklı renk seçeneklerimiz ile tamamlayabilirsiniz.

KOKULAR
Kokularımız; kadın, erkek ve çocuk olarak satışınıza sunulmaktadır. Farklı seçenekte koku türlerimizle her çeşit kokuyu barındırıyor, her zevke uygun ürünler sunuyoruz. Kokularımızda; parfüm, deodorant, vücut nemlendiricileri, banyo ve duş olarak seçeneklerimiz mevcuttur.

SAÇ BAKIMI
Saç bakımı ürünlerimiz; kadın, erkek ve çocuk olarak satışınıza sunulmaktadır. Bunlar; şampuan, saç kremi, saç bakım ürünleri ve aksesuarları gibi farklı seçenekte kokularıyla aklınızı başınızdan alacaktır.

AKSESUARLAR
Saç aksesuarları, güzellik, moda ve cilt bakım araçları olarak çok zengin ürünlerden oluşmaktadır. Tüm bu eşsiz ürün çeşitlerimiz için, siz de hemen Oriflame'a gelin. Çünkü moda, bu kataloğun ardında saklı!
Sponsorlu Bağlantılar