Home » , » Karagül Bitti Mi? Karagül Hangi Kanala Geçti?

Karagül Bitti Mi? Karagül Hangi Kanala Geçti?

Sponsorlu Bağlantılar
Karagül Bitti Mi? Karagül Neden Final Yaptı? Karagül Yeniden Başlayacak Mı? Karagül Hangi Kanala Geçti? Karagül Tekrar Ne Zaman Yayınlanacak? Karagülün Yeni Bölümleri Ne Zaman?

Fox TV'nin uzun soluklu dizisi Karagül 4. sezonun ardından 125. bölümü ile final yapıyor. Dört sezondur cuma akşamları ekrana gelen fenomen dizisi reyting rekorlarını altüst etti. Bir dönem Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl gibi ünlü türkücülerin de rol aldığı Karagül Ece Uslu, Mesut Akusta, Şerif Sezer ve Özlem Conker'in muhteşem oyunculukları ile büyük başarı kazandı. Pek çok genç yeteneği de dizi sektörüne kazandıran Karagül finali 10 Haziran'da ekrana gelecek olan 125. bölümü ile ekrana veda edecek.

Karagül Hangi Kanala Geçti?


Pek çok izleyici Karagül dizisinin başka bir kanalda devam etmesini bekledi. Özellikle sosyal medyada bu yönde pek çok yorum yapıldı. Ama maalesef Karagül başka bir kanalda devam etmeyecek.


Karagül Tekrar Bölümleriyle Ne Zaman Yayınlanacak? Karagül yeni bölümleri ile artık ekranlarda olmayacak. Ama Karagül tekrar bölümleri ile gündüz kuşağında yeniden ekrana gelmesi bekleniyor. Bunun için ise henüz bir tarih verilmiş değil.

Karagül efsanesi sona ererken dört sezondur adeta canlandırdıkları karakterlerle özdeşleşen oyuncuların hangi dizilerde rol alacakları merak konusu.
Sponsorlu Bağlantılar